BLIK dołącza do walki z koronawirusem!

Znany i popularny operator płatności bezgotówkowych dołącza do walki z koronawirusem. Wcześniej deklarację wsparcia wyraziły organizacje płatnicze takie jak Mastercard oraz Visa.

blik

BLIK, czyli Polski Standard Płatności, poinformował, że razem z firmą Tpay uruchomił nową akcję, która ma przysłużyć się finansowemu wsparciu szpitali zakaźnych.

Hasło, jakie towarzyszy nowej akcji brzmi: „Zastrzyk wsparcia dla szpitali zakaźnych”.

Jak to wygląda w praktyce? Każdy użytkownik, który zechce skorzystać z BLIKa, może w dowolnym momencie wesprzeć wybrany samodzielnie szpital zakaźny. Pieniądze ze zbiórki natychmiastowo znajdą się na koncie wybranej placówki.

Aby móc wziąć udział w inicjatywie zorganizowanej przez BLIK, wystarczy odwiedzić stronę internetową: https://www.blikmobile.pl/pomoc/zastrzykwsparcia/

i przelać dowolną sumę. Przedstawiciele BLIKa informują, że firmy odpowiedzialne za transakcje nie pobierają żadnej prowizji, co oznacza, że całość zebranej kwoty w pełni zasili rachunek wybranego przez nas szpitala.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c