Bliska osoba dla Szymona Hołowni zmarła z powodu Covid-19. Zrozpaczony apeluje do internautów

Szymon Hołownia kilka dni nie udzielał się w mediach społecznościowych. Powodem ciszy była śmierć mamy jego żony. Zmarła na Covid-19.

Fot. Shutterstock

Internauci pytali o powód braku wpisów w mediach społecznościowych. Lider Polski 2050 wyjaśnił, że stracił teściową. Dodał, że była zakażona koronawirusem.

Muszę wytłumaczyć wam, dlaczego przez tak długi czas byłem poza całym systemem naszej komunikacji i poza polityczną dyskusją. W ubiegły czwartek rano odeszła moja teściowa, która od miesiąca walczyła z COVID-em. Ostatecznie skutki tej choroby ją z tego świata zabrały – powiedział polityk podczas relacji na żywo. – Niestety ta choroba poczyniła takie zniszczenia, że bez litości obeszła się z kimś, kogo tak kochamy – dodał i zaapelował, by przestrzegać obostrzeń sanitarnych i zaszczepić się przeciw Covid-19. – Róbcie wszystko, co się da, żeby nikogo z waszych bliskich nie musiał spotykać tak trudny los – podsumował.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c