Nieoficjalnie: Bliski pracownik Jarosława Kaczyńskiego zakażony COVID-19!

Jak dowiedziało się „Wprost”, poseł Krzysztof Sobolewski jest zakażony wirusem SARS-CoV-2. Jak dodaje tygodnik, mężczyzna przebywa w szpitalu, a chorobę przechodzi ciężko.

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

Jak dowiedziało się „Wprost”, Krzysztof Sobolewski jest zakażony koronawirusem. Szef Komitetu Wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości ciężko przechodzi chorobę, a jak potwierdzono nieoficjalnie w obozie władzy, przebywa on od piątku w szpitalu.

Sam Krzysztof Sobolewski nie zabrał jeszcze głosu w tej sprawie. Nie wiadomo też co ze zdrowiem Jarosława Kaczyńskiego, dla którego Sobolewski jest bliskim współpracownikiem. Wiadomo jedynie, że prezes PiS wczoraj otrzymał pierwszą dawkę szczepionki przeciwko COVID-19.

„Prezes zgodnie z zapowiedziami czekał na termin, zapisał się i jest po pierwszej dawce szczepienia.”

-potwierdził rzecznik Prawa i Sprawiedliwości, Radosław Fogiel.

Krzysztof Sobolewski jest przewodniczącym Komitetu Wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości, a także dyrektorem Biura Organizacyjnego Centrali Partii Prawa i Sprawiedlowość. Pochodzi z Podkarpacia, gdzie pracował w Urzędzie Wojewódzkim. W kadencji 2014–2018 był radnym warszawskiej dzielnicy Śródmieście.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c