BMW stoczyło się ze skarpy i wpadło do Wisły. W akcji nurkowie [ZDJĘCIA]

Działania nurków na Wiśle należą do jednych z najtrudniejszych. Kolejny raz zmierzyli się z tym strażacy Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego Warszawa 5. Jednym z czynników utrudniających prace podwodne jest silny nurt i słaba widoczność. Mężczyzna powiadomił policję, że nie zaciągnął hamulca ręcznego w wyniku czego auto stoczyło się i wpadło do rzeki.

Ratownicy otrzymali zgłoszenie o samochodzie osobowym, który stoczył się ze skarpy i wpadł do rzeki. Zgłaszający byli na miejscu, poinformowali, że nikt nie znajdował się w środku. Kierownik Prac Podwodnych przy odpowiednim zabezpieczeniu wprowadził nurka roboczego. Po kilku minutach udało się odnaleźć i oznaczyć auto marki BMW. Przy użyciu wyciągarek samochodowych wyciągnięto samochód na brzeg. Działania przebiegały sprawnie i bezpiecznie, dzięki dużym zaangażowaniu zastępów z JRG Otwock i OSP Sobienie Jeziory.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c