Bójka z użyciem noża na Ząbkowskiej. Mężczyzna raniony w udo

W centrum Pragi doszło w nocy do bójki pomiędzy czterema mężczyznami. Raniony nożem został jeden z jej uczestników. Strażnicy miejscy ujęli wszystkich pozostałych i przekazali ich policji.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Dochodziła godz. 1.40 w nocy z soboty na niedzielę, gdy strażnicy miejscy patrolujący Pragę Północ otrzymali informację od operatora monitoringu miejskiego, że na ul. Ząbkowskiej doszło do bójki pomiędzy czterema mężczyznami. Funkcjonariusze podjęli interwencję. Dwóch mężczyzn biorących udział w bójce oddaliło się w stronę ul. Brzeskiej. Tam wylegitymowali ich strażnicy.

Jeden z mężczyzn miał zakrwawione ubranie. Powiedział, że podczas bójki został raniony nożem w udo. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia i policję. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala. Drugi mężczyzna został przekazany policji. Inne patrole straży miejskiej odnalazły pozostałych uczestników bójki w przejściu podziemnym na ul. Targowej i w bramie na ul. Ząbkowskiej. Strażnicy odnaleźli też nóż użyty przez uczestników zdarzenia i zabezpieczyli miejsce do czasu przybycia policji. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przekazani policji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.