Brak danych o nowych testach. Powodem awaria systemu!

Codziennie o godzinie 10:30 publikowany jest raport Ministerstwa Zdrowia o sytuacji pandemicznej w kraju, a następnie o liczbie nowych testów. Dziś jednak ten drugi się nie pojawił. Dlaczego? Powodem są problemy techniczne. Resort opublikował komunikat.

Fot. Warszawa w Pigułce

Od wybuchu pandemii COVID-19 Ministerstwo Zdrowia każdego dnia publikuje raport dotyczący sytuacji pandemicznej w kraju. Zawarte w nim są informacje o nowych zakażeniach w poszczególnych częściach kraju oraz liczba osób, które zmarły po zakażeniu wirusem SARS-CoV-2. Następnie publikowany jest drugi, o liczbie wykonanych testów.

Dziś jednak nie pojawił się ten drugi komunikat. Wszystko z powodu kłopotów technicznych. Jak przekazało Ministerstwo Zdrowia na Twitterze, z uwagi na chwilową awarię systemu dzisiejsze dane dotyczące zakażeń koronawirusem pojawią się z opóźnieniem.

Do tej pory najwięcej zachorowań podczas czwartej fali COVID-19 odnotowano wczoraj. Pojawiło się aż 3 931 nowych przypadków. Najwięcej chorych to mieszkańcy  województwa lubelskiego i mazowieckiego.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c