Brak napięcia w sieci trakcyjnej. Opóźnione i odwołane pociągi!

Z powodu braku napięcia w sieci trakcyjnej odwołano część pociągów, a druga część jest opóźniona nawet o ponad godzinę. Służby próbują usunąć jak najszybciej awarię.

SKM informuje:

BRAK NAPIĘCIA W SIECI TRAKCYJNEJ

AKTUALIZACJA INFORMACJI Z GODZ. 21:00

Szanowni Państwo,

z powodu braku napięcia w sieci trakcyjnej na odcinku Warszawa Rembertów – Sulejówek Miłosna, występują utrudnienia w ruchu wszystkich przewoźników.

Z otrzymanych informacji wynika, że pociągi SKM linii S2 w obu kierunkach, mogą być opóźnione do około 45 minut. Ponadto, pociąg SKM linii S2:

– nr 99854/5 ze stacji Warszawa Lotnisko Chopina (odjazd o godz. 19:25) do stacji Sulejówek Miłosna został odwołany na odcinku Warszawa Wola Grzybowska – Sulejówek Miłosna,
– nr 99860/1 ze stacji Warszawa Lotnisko Chopina (odjazd o godz. 20:47) do stacji Sulejówek Miłosna został odwołany na odcinku Warszawa Wschodnia – Sulejówek Miłosna,
– nr 99966/7 ze stacji Sulejówek Miłosna (odjazd o godz. 21:11) do stacji Warszawa Lotnisko Chopina został odwołany na odcinku Sulejówek Miłosna – Warszawa Wschodnia.

Oczekujemy na dalsze informacje od zarządcy infrastruktury – spółki PKP Polskie Linie Kolejowe. Niezwłocznie poinformujemy Państwa o wszelkich zmianach i uaktualnieniach dotyczących tej sytuacji.

WTP informuje:

Utrudnienia w kursowaniu SKM, KM.

Z przyczyn technicznych występują utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM i KM w rejonie stacji Warszawa Wola Grzybowska.

Możliwe opóźnienia, odwołania pociągów.

Za utrudnienia przepraszamy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c