Brak wody w kranach? Podstawiono beczkowozy w 19 miejscach! [LISTA]

Warszawscy wodociągowcy informują, że od wtorku, 6 sierpnia, od godz. 9.00 do środy, 7 sierpnia, do godz. 22.00 nastąpi spadek ciśnienia wody lub jej całkowity brak na terenie części Włoch, Ursusa, a także Michałowic, Opaczy-Kolonii, Piastowa, Pruszkowa i Reguł.

Fot. T. Demiańczuk / UM Warszawa

Około 36 godzin potrwa montaż urządzeń pomiarowych na magistrali wodociągowej w Alejach Jerozolimskich. W tym czasie odbiorcy w tzw. Paśmie Pruszkowskim mogą odczuć obniżone ciśnienie wody lub nawet jej brak. Warszawscy wodociągowcy z Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. o postępie prac będą na bieżąco informować za pośrednictwem strony www.mpwik.com.pl oraz profilu na portalu Facebook.

Beczkowozy i zasilanie zastępcze
W czasie prowadzenia prac wodociągowcy uruchomią awaryjne ujęcia wody na terenie Pruszkowa i Ursusa, a także ustawią beczkowozy. Będzie je można znaleźć:

Pruszków
ul. Emancypantek róg Lalki
ul. Plantowa róg Zgody
ul. Antka róg Placówki
ul. Sienkiewicza 1D
ul. Bolesława Prusa 35

Piastów
ul. Łukasińskiego (przy AWAKU os. Ogińskiego)
ul. Piłsudskiego 56

Gmina Michałowice
ul. Szkolna 15 (przy szkole)
ul. Mickiewicza pomiędzy ul. Spacerową a 11-go Listopada

Reguły
ul. Wiejska róg ul. Krótkiej

Opacz Kolonia
ul. Centralna przy WKD

Ursus
ul. Skoroszewska 5c, 22 (od godz. 19)
ul. Tomcia Palucha 14 (w godzinach wieczornych – beczkowóz mobilny z ul. Skoroszewskiej)
ul. Wojciechowskiego 37
ul. Magnacka 3
ul. Ryżowa 48
ul. Warszawska 59

Włochy
Bolesława Chrobrego 4a
Hennela/pl. 4 Czerwca

 

Przez straż miejską będzie dystrybuowana również woda w woreczkach. Osoby zainteresowane możliwością skorzystania z takiej formy zaopatrzenia w wodę, są proszone o kontakt z Urzędem Miasta Pruszkowa.

Poprawa niezawodności pracy sieci wodociągowej
Montaż i uruchomienie dodatkowych punktów opomiarowania pozwoli kontrolować zużycie wody oraz, szybciej niż dotychczas, lokalizować wycieki i awarie. Dane z systemu monitoringu posłużą także do sterowania pracą sieci wodociągowej, m.in. w czasie awarii czy prowadzonych przez MPWiK prac modernizacyjnych.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c