Branża weselna zamrożona. Polacy znaleźli sposób na organizację uroczystości!

Pandemia wciąż trwa, a na możliwość organizacji ślubów i wesel czeka coraz więcej osób. Wiele uroczystości, które zostały zaplanowane na ubiegły rok, nie miały jeszcze szansy się odbyć. Jednak Polacy znaleźli na to sposób. Jaki?

Fot. Pixabay

Branża weselna zamrożona jest od ubiegłego roku i nic nie wskazuje na to, aby szybko uroczystości zostały przywrócone. Przyszli małżonkowie boją się planować najpiękniejszy dzień w swoim życiu na ten rok, bo nie mają pewności, że się odbędą. Rezerwacje z ubiegłego roku przeszły na ten lub następny.

Polacy znaleźli jednak inny sposób na organizację ślubu. Jest nim ślub na… Zanzibarze, który cieszy się coraz większą popularnością. Szczególnie dlatego, że tam obostrzenia nie obowiązują, nie ma obowiązkowej kwarantanny, testów czy innych restrykcji. Władze Tanzanii zdecydowały nawet, że nie będą informować i liczbie zakażeń koronawirusem.

Poza tym, Zanzibar gwarantuje przepiękne krajobrazy. A jakie są średnie koszty zorganizowania wesela w tym miejscu? W rozmowie z Money panna młoda, organizująca swój ślub na Zanzibarze wyjaśnia, że trzeba liczyć się ze średnim kosztem około 19 tysięcy złotych plus koszt przylotów dla wszystkich gości. Ale jak dodaje, takie przeżycie warte jest każdych pieniędzy.

I co najważniejsze, ślub staje się ważny od dnia ceremonii, a wszelkie dokumenty z urzędu na Zanzibarze zostają przesłane do Polski. Wystarczy je tylko złożyć w naszym urzędzie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c