Brawo Warszawiacy! Tak zachowują się odpowiedzialni ludzie

Pani Dorota przesłała nam zdjęcie z Biedronki na Sobieskiego. Jak sama przyznaje, postępowanie klientów i sklepu sprawia, że czuje się bezpieczniej.

„Kolejka do Biedronki przy ulicy Sobieskiego 18 ,
a przy wejściu do sklepu jest płyn dezynfekujący i ochroniarz daje rękawiczki jednorazowe” – pisze Pani Dorota.
Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl