Brutalna bójka uczniów pod szkołą. Ciężarna dziewczyna zbita po brzuchu [AKTUALIZACJA: SPRAWA JEST W SĄDZIE]

Nasz Czytelnik pragnący zachować anonimowość, przesłał nam film z bójki przy jednej ze szkół w Ostrowi Mazowieckiej. Jak dodał, jedna z pobitych dziewczyn jest w ciąży. [AKTUALIZACJA NA DOLE ARTYKUŁU]

Do zdarzenia miało dojść przy jednej ze szkół średnich w Ostrowi Mazowieckiej.

Między uczennicami wywiązała się słowna utarczka, a następnie jedna z nich postanowiła opuścić resztę, by nie doszło do konfrontacji. Druga z dziewczyn dogoniła ją, a kiedy została odepchnięta wywiązała się bójka.

Sprawa jest o tyle poważna, że, jak twierdzi nasz Czytelnik, jedna z uczestniczek była w ciąży, a została wielokrotnie uderzona w brzuch.

Nagranie przesłaliśmy do Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej celem weryfikacji czy wpłynęło zawiadomienie w tej sprawie.

[AKTUALIZACJA]

Stanowisko w tej sprawie zajęła policja. „W dniu 7 grudnia 2018r. po godz. 12:00 Dyżurny KPP w Ostrowi Mazowieckiej otrzymał zgłoszenie od Dyrektora jednej z ostrowskich szkół średnich o szarpaninie pomiędzy dwoma uczennicami” – pisze sierż. szt. Marzena Laczkowska, Oficer Prasowy KPP Ostrów Mazowiecka w przesłanej nam informacji.

„Na miejscu policjanci ustalili, że pomiędzy 16-latką i 17- latką doszło do sprzeczki słownej a następnie szarpaniny. Policjanci proponowali nastolatkom wezwanie Karetki Pogotowia jednak z uwagi na lekkie obrażenia opatrzone przez szkolną pielęgniarkę, dziewczyny odmówiły. Czynności wyjaśniające w sprawie prowadzi Zespół Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii, po wykonaniu wszystkich czynności sprawa zostanie przekazana do Sądu Rejonowego w Ostrowi Mazowieckiej do Wydziału Rodzinnego i Nieletnich”.

Nie wiadomo czy jedna z dziewczyn była w ciąży, ale ze względu na toczące się czynności i delikatną materię sprawy, nie dopytywaliśmy się o szczegóły.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.