Brutalna napaść na Gocławiu. Pocięli jej twarz nożem i grozili wyłupieniem oka

Dwóch zwyrodnialców napadło na kobietę na Gocławiu. Okradli ją, pocięli twarz i ręce, grozili też wyłupieniem oczu. Brat pokrzywdzonej prosi o udostępnianie postu odnośnie napaści.

Fot. Street View

Fot. Google Street View

„W piątek (29.05) koło godziny 14 miała miejsce napaść na moją siostrę w lasku/krzakach przy skrzyżowaniu ulic Fieldorfa i Nowaka-Jeziorańskiego obok centrum handlowego Gocław. Było dwóch napastników koło 20 lat ubranych w strój dresowy typu szelest, czapki tak zwane 'wpierdolki’, jeden z nich charakterystycznie pryszczaty na twarzy.
Nie dość, że siostrę okradli z nie małej kwoty pieniędzy to pocięli twarz w trzech miejscach i rękę w dwóch… żeby było tego za mało, grozili wydłubaniem oka i zbliżali ostrze do tego oka… dużo nie brakowało do tragedii.
W dodatku przeszła z zakrwawioną twarzą i podartymi ubraniami z miejsca zdarzenia do zaprzyjaźnionych weterynarzy przy Umińskiego, gdzie jest niecały kilometr i ani jedna osoba nie zapytała się co się stało i czy pomóc!
Osoby, które mogą mieć jakąkolwiek informację na temat napaści (świadkowie zdarzenia) lub na temat osób, które to zrobiły proszę o jak najszybszy kontakt!
Nie dajmy takim osobom krzywdzić bezbronnych ludzi! To nie powinno się zdarzyć!
Proszę o udostępnianie postu. Znajdźmy ich! Z góry dziękuję!”

Kom. Joanna Węgrzyniak, rzecznik prasowy Komendy Stołecznej Policji dla Pragi Południe potwierdza, że takie zdarzenie miało miejsce:
„Otrzymaliśmy zgłoszenie od poszkodowanej. Prowadzimy śledztwo w sprawie rozboju. Funkcjonariusz prowadzą już czynności operacyjne, jednak sprawa jest trudna. W miejscu zdarzenia nie ma monitoringu, dlatego poszukujemy świadków.”

Jeżeli ktoś był świadkiem tego zdarzenia, prosimy o pomoc w ujęciu sprawców.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.