Brutalne pobicie. Bez powodu wyrwał laskę starszemu człowiekowi i zaczął nią go okładać!

Sąd Rejonowy w Wyszkowie na wniosek policjantów i prokuratora zastosował najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec 42-letniego mieszkańca Wyszkowa. Agresor bił kijem 70-letniego sąsiada powodując u niego liczne obrażenia ciała. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Fot. Pixabay

W niedzielę dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie został powiadomiony o pobiciu starszego mężczyzny. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci wydziału patrolowego, którzy ustalili że 42-letni mieszkaniec Wyszkowa wszedł na podwórko sąsiada i bez przyczyny wziął w rękę kij, który 70-latek używał do podpierania się i zaczął nim bić seniora. Agresor przed przyjazdem służb uciekł z podwórka, a 70-letni wyszkowianin z obrażeniami został przewieziony do szpitala.

Funkcjonariusze od razu rozpoczęli poszukiwania agresora. 42-latek został obezwładniony i zatrzymany w swoim domu i następnie trafił do policyjnej celi. W chwili zatrzymania w swoim organizmie miał 3 promile alkoholu i nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć swojego zachowania.

Po wytrzeźwieniu, we wtorek usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała 70-letniego mieszkańca Wyszkowa, do którego się przyznał. W środę decyzją Sądu Rejonowego w Wyszkowie został tymczasowo aresztowany a okres 3 miesięcy. 42-letniemu agresorowi grozi do 5 lat więzienia.

Autor: kom. Damian Wroczyński


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c