Brutalne pobicie i napad na przystanku

Kolejne historia, która mrozi krew w żyłach. Młody chłopak został dotkliwie pobity i okradziony na przystanku autobusowym przy ul. Rolanda. Historia ma jednak szczęśliwe zakończenie.

Fot. Policja.pl

Fot. Policja.pl

Wartość zrabowanego mienia wynosiła około 9000 zł. Najgorsza było jednak to, że mężczyzna bez jakiegokolwiek słowa napadł na chłopaka, bił go pięścią i kopał po całym ciele. Na szczęście sprawą zajęła się najlepsza jednostka do tego typu przestępstw, a więc wydział kryminalny policji. Prowadzone śledztwo doprowadziło funkcjonariuszy do ustalenia miejsce pobytu bandyty i złożyli mu wizytę.

Oprócz zrabowanych przedmiotów w mieszkaniu znaleziono również niewielkie ilości narkotyków. 23-letni Marcin P. stanie teraz przed sądem. Za rozbój, którego się dopuścił grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności. Za posiadanie środków odurzających kodeks karny przewiduje karę do 3 lat więzienia.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]