Brutalnie pobił swoją matkę, bił i kopał po całym ciele. Kobieta trafiła do szpitala

Tymczasowy areszt zastosował sąd wobec mężczyzny podejrzanego o znęcanie się nad matką. Policjanci z Bemowa podczas interwencji zatrzymali 39-letniego Rafała R. Z ustaleń wynika, że syn dotkliwie pobił matkę, zadawał jej ciosy w głowę i twarz w wyniku tego kobieta trafiła do szpitala. 39-latek usłyszał zarzut. Teraz może grozić mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Po 9:00 policjanci z Bemowa otrzymali zgłoszenie o tym, że w jednym z mieszkań na terenie dzielnicy doszło do awantury domowej. Na miejscu mundurowi zastali zrozpaczoną kobietę, która powiedziała im, że uciekła z domu ponieważ syn dotkliwie ją pobił. Zdenerwowana kobieta miała zasinienia na ciele i twarzy. W mieszkaniu policjanci zatrzymali syna pokrzywdzonej. Wewnątrz były zniszczone meble i sprzęt gospodarstwa domowego. Badanie alkomatem wykazało, że Rafał R. ma ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze wezwali na miejsce karetkę pogotowia, która zabrała kobietę do szpitala.

39-latek trafił do policyjnej celi. Sprawą zajęli się śledczy z dochodzeniówki. Okazało się, że od kilku miesięcy syn znęca się nad matką, wszczyna awantury, grozi, że ją podpali. Mężczyzna uderzał i kopał kobietę wielokrotnie po całym ciele. Policjanci zebrali materiał dowodowy i przedstawili podejrzanemu zarzut znęcania się nad matką. Decyzją sądu wobec 39-latka został zastosowany środek izolacyjny, tymczasowy areszt na dwa miesiące


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c