Brutalny atak na Bulwarach! Mężczyzna stracił przytomność. Policja szuka tego człowieka! [WIDEO Z ATAKU]

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała. Po brutalnym ataku napastnika, pokrzywdzony doznał złamania żuchwy i stracił przytomność.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała. Do zdarzenia doszło 26 maja tego roku przy ulicy wioślarskiej 6.

Kamery zarejestrowały moment ataku, na którym widać jak nieustalony dotąd mężczyzna uderza swoją ofiarę pięścią w twarz na skutek, czego pokrzywdzony, upada na chodnik, doznaje licznych obrażeń ciała, traci przytomność i zostaje przewieziony do szpitala.

Każdy, kto rozpoznaje widocznego na filmie i  zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

Informacje powołując się na numery sprawy KRP-PZ-3167/19 można przekazać dzwoniąc na numer 22/603 91 58, numer alarmowy 112 albo w formie elektronicznej pisząc na adres:  [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c