Budowa tymczasowego szpitala polowego opóźniona? Kierownictwo na kwarantannie

Jak ustalili dziennikarze RFM FM, wszystkie osoby kierujące budową szpitala polowego na Stadionie narodowym będą musiały udać się na kwarantannę. Powodem wizyta Andrzeja Dudy, u którego potwierdzono wirusa SARS-CoV-2. 

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

U prezydenta Andrzeja Dudy potwierdzono zakażenie koronawirusem. W związku z tym każdy kto miał z nim kontakt będzie musiał udać się na izolację. Wśród osób, z którymi w ostatnim czasie spotykał się Andrzej Duda jest koordynujący budowę szef kancelarii premiera, Michał Dworczyk.

Oprócz niego, jak dowiedzieli się dziennikarze RMF FM, wszystkie osoby kierujące budową szpitala polowego w Warszawie będą również zmuszone odbyć kwarantannę. Wszystko ze względu na wczorajszą wizytę prezydenta w tym miejscu.

Jak dodaje radio, może to wpłynąć na opóźnienie w budowie szpitala na Stadionie Narodowym. Pomimo, że plany są gotowe, to na miejscu nie pojawią się główni kierownicy, a to może wydłużyć czas powstawania placówki.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c