Budżet obywatelski: Toaleta zdewastowana. W jej miejsce chcą postawić przenośną

W Warszawie jak w buszu. Wcześniej pisaliśmy o rozkradzionym oświetleniu na Pradze Południe: https://warszawawpigulce.pl/budzet-obywatelski-oswietlili-przejscie-po-2-dniach-instalacja-zostala-skradziona/, teraz będzie o… toalecie. 

„To nie będzie miły post, bo nawet nam się czasem… ulewa. Na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć Magiczną Toaletę po kilku weekendach. A to nie są najbardziej drastyczne zdjęcia, wierzcie nam. Bo w niemal każdy poniedziałek automatyczna toaleta, która powstała w ramach budżetu partycypacyjnego z magią ma niewiele wspólnego.

Mycie jej i niezbędne naprawy kosztują nas rocznie ponad 30.000 zł, dlatego rozważamy demontaż toalety i zastąpienie jej zwykłą kabiną z tworzywa sztucznego, typu toi toi, która jest bardziej wandaloodporna. I tylko przykro, że część mieszkańców nie potrafi uszanować wspólnego dobra. Ręce opadają.” – pisze Dzielnica Białołęka.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c