Burmistrz Ursynowa odpowiada Poczcie Polskiej: „nie posiadamy żadnych dodatkowych urn, które moglibyśmy Państwu udostępnić”

Poczta Polska zwróciła się do miast o przekazanie m.in. spisu wyborców. Oto, co w tej sprawie ma do powiedzenia Robert Kempa, Burmistrz Ursynowa. 

„Szanowna Pani,

w odpowiedzi na Pani e-mail, proszę o wskazanie podstaw prawnych, z których wynikają Państwa działania.

W przypadku wykazania podstawy prawnej działania, uprzejmie proszę o wskazanie warunków, na jakich chcieliby Państwo korzystać ze wskazanych w piśmie nieruchomości.
Jednocześnie zaznaczam, że większość wskazanych lokalizacji znajduje się we władaniu jednostek organizacyjnych Miasta lub innych podmiotów, i to z ich kierownikami należy negocjować warunki ewentualnego udostepnienia nieruchomości.

Ponadto uprzejmie informuję, że na dzień 10 maja br. są wyznaczone wybory Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, a na Prezydencie m.st. Warszawy spoczywa obowiązek zapewnienia wyposażenia Obwodowych Komisji Wyborczych, w tym zapewnienia urn wyborczych.
Wobec powyższego nie posiadamy żadnych dodatkowych urn, które moglibyśmy Państwu udostępnić” – odpowiedział Robert Kempa.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c