Burmistrz Wołomina ostro: „To są Państwa pieniądze, marnowane przez osoby, które nie mają poszanowania dla wspólnej własności”

„Z przykrością informuję o kolejnym przypadku dewastacji mienia publicznego w naszym mieście. W sobotę została zniszczona fontanna na skwerze u zbiegu ul. Sikorskiego i Kościelnej. Montaż fontanny zakończył się dzień przed incydentem” – Elżbieta Radwan Burmistrz Wołomina.„Wszyscy chcemy, by nasze najbliższe otoczenie było zadbane i estetyczne. Niestety, nadal zdarzają się przykłady bezmyślnego zachowania. Konsekwencje są poważne, ponieważ nieustanna naprawa wymaga dodatkowych środków, które mogłyby zostać przeznaczone na inne cele. To są Państwa pieniądze, marnowane przez osoby, które nie mają poszanowania dla wspólnej własności.

Apeluję, abyśmy nie pozostawali obojętni wobec aktów bezmyślnego wandalizmu. W przypadku wystąpienia podobnych incydentów alarmujmy Straż Miejską lub Policję, co pomoże w ujęciu sprawcy. Zgłoszenia są również przyjmowane przez Wydział Gospodarki Komunalnej: 22 763 30 98 w godzinach pracy Urzędu.” – pisze burmistrz Wołomina.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c