Był bity i poniżany przez żonę i syna! Kumulacja zgłoszeń przemocy domowej w ciągu jednego dnia!

Policjanci z Konstancina-Jeziorny otrzymali w ciągu tylko jednego dnia zgłoszenia do trzech przypadków przemocy domowej. Wobec sprawców zastosowano karę trzymiesięcznego aresztu.

fot. KPP Piaseczno

Funkcjonariusze policji w Konstancinie-Jeziornie w ciągu kilku godzin otrzymali wezwania do interwencji domowych, w których dominowała przemoc i agresja.

W pierwszym przypadku zatrzymano agresywnego 39-latka, który pod wpływem alkoholu groził swojej partnerce śmiercią, wymachując trzymaną w ręce siekierą.

Drugie zgłoszenie dotyczyło dwóch sprawców: 60-letniej kobiety oraz jej 19-letniego syna. W tym wypadku kobieta i jej syn znęcali się nad mężem i ojcem, którego bili i poniżali. Policjanci – po zebraniu materiału dowodowego – przekazali go do prokuratury, która przychyliła się do wniosku o trzymiesięczny areszt tymczasowy.

Ostatnia z interwencji dotyczyła psychicznego i fizycznego znęcania się nad czworgiem dzieci. Sprawca – 54-letni mężczyzna – został zatrzymany, jest objęty dozorem policyjnym, ma nakaz opuszczania mieszkania oraz nie może zbliżać się do pokrzywdzonych.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c