Były prezydent w szpitalu. „Nie wiem czy się jeszcze spotkamy”

Były prezydent RP Lech Wałęsa przebywa w szpitalu. Przed wyjazdem nagrał film w którym wyraził swoje obawy. „Nie wiem czy jeszcze się spotkamy” – powiedział Lech Wałęsa. 

Fot. Wikipedia/ By Jindřich Nosek (NoJin) – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=83620035

Lech Wałęsa poinformował, że musi zgłosić się do szpitala by wymienić baterie w rozruszniku serca. Jak wyjawił pojawiła się jeszcze jedna komplikacja.

Wcześniej w rozmowie z Super Expressem powiedział, że oprócz wymiany baterii w rozruszniku serca, złamał się jeden z drutów wbitych w serce i jest to nieoczekiwany problem.

Przed stawieniem się w szpitalu Lech Wałęsa udostępnił na swoim profilu nagranie w którym wyraża swoje wątpliwości.

„Nie wiedząc, kiedy spotkamy się następnym razem – czy się w ogóle spotkamy – chcę państwu powiedzieć, że robiłem wszystko, by dobrze służyć narodowi” – mówi w nagraniu były prezydent.

Wymiana baterii w rozruszniku serca jest wymagana, ponieważ kończy się jej termin ważności. Lech Wałęsa nie ukrywa swoich obaw. Na koniec nagrania były prezydent powiedział „Do zobaczenia, jeśli los pozwoli mi jeszcze na tym padole trochę pomieszkać. A jeśli nie – to pomódlcie się za mnie”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c