Były wiceminister spraw wewnętrznych ma koronawirusa! Trafił do szpitala!

Poseł PiS Jarosław Zieliński, trafił do szpitala w Suwałkach ze względu na pogarszający się stan zdrowia. Wcześniej potwierdzono u niego pozytywny wynik testu na COVID-19.

Fot. Warszawa w Pigułce

Jarosław Zieliński był wiceministrem spraw wewnętrznych i administracji. W listopadzie 2019 roku zakończył pełnienie swojej funkcji.

Jak informują lokalne media, zakażenie koronawirusem stwierdzono u niego już kilkanaście tygodni temu. Jego stan zdrowia jednak się pogorszył. Trafił do Szpitala Wojewódzkiego w Suwałkach, w którym przebywa od kilku dni. Polityk zaapelował o zachowanie środków ostrożności.

Nie jest to pierwszy polityk, u którego w ostatnim czasie potwierdzono pozytywny wynik testu na wirusa SARS-CoV-2. Wśród chorych był między innymi szef MON Mariusz Błaszczak i prezydent Andrzej Duda. Dziś padł również rekord jeśli chodzi o dobową liczbę zakażeń. Ponad 20 tysięcy nowych osób zmaga się z COVID-19.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c