Casa z Kajetanem P. wylądowała w Warszawie [AKTUALIZACJA]

To oficjalne: Mężczyzna jest już w Polsce. Tuż przed godziną 16:00 samolot wylądował na lotnisku wojskowym w Warszawie. W tym momencie wojskowy samolot znajduje się na płycie lotniska, a na mężczyznę czekają już radiowozy. Nimi mężczyzna podejrzewany o brutalne zabójstwo zostanie przewieziony do aresztu.

Fot. KSP

Fot. KSP

Kajetan P. leciał do Polski w asyście policjantów. Spodziewany przylot miał mieć miejsce o godzinie 16:15. Nie wiadomo kiedy mężczyzna zostanie przesłuchany:

„Prokuratura musi dostać informacje z policji potwierdzające, ze podejrzany znajduje się już na terenie Polski” – mówi w rozmowie z Warszawą w Pigułce, Wojciech Sołdaczuk p.o. Rzecznika Prasowego Prokuratury Okręgowej w Warszawie – „Kiedy już otrzymamy takie informacje, niezwłocznie przystąpimy do czynności prokuratorskich. Przedstawienie zarzutów i przesłuchanie Kajetana P. w roli podejrzanego może odbyć się dziś lub jutro. Wszystko zależy od tego, jak szybko policja może zorganizować konwój.” – dodaje prokurator.

A tak właśnie wyglądała ekstradycja.

AKTUALIZACJA: Kajetan P. został przewieziony do aresztu na Rakowieckiej. Zostanie przesłuchany jutro.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.