CBŚP poszukuje ofiar pedofili z Mazowsza. Przestępcy mogli działać na terenie Warszawy i okolic

Policjanci z Zarządu w Poznaniu Centralnego Biura Śledczego Policji oraz poznańska Prokuratura publikują komunikat i zdjęcia podejrzanych o seksualne wykorzystanie nieletnich. Działali oni na terenie Warszawy i okolic. Wszyscy rodzice dzieci, które mogły spotykać się z zatrzymanymi proszeni są o kontakt.

Fot. CPŚP

Prokuratura Rejonowa Poznań Nowe Miasto i Zarząd w Poznaniu Centralnego Biura Śledczego Policji prowadzą postępowanie w sprawie przestępstw popełnionych przeciwko wolności seksualnej, w którym pokrzywdzonymi są małoletnie dzieci. W związku z tym postępowaniem, poszukujemy świadków i pokrzywdzonych małoletnich, którzy zostali wykorzystani seksualnie przez osoby, których zdjęcia zamieszczono poniżej.

W szczególności prosimy o kontakt osoby, które w okresie od początku roku 2012 do kwietnia 2015, były świadkami i pokrzywdzonymi zdarzeń mających miejsce w okolicach miejscowości Boża Wola, lesie Dębinka w Bożej Woli, Kazuniu, Skierdach i Rajszewie, Nowym Dworze Mazowieckim, okolicach Parku Drwęskich w Poznaniu, centrum handlowym Stary Browar w Poznaniu oraz na dawnym Dworcu PKS w Poznaniu.

Prosimy również o kontakt rodziców małoletnich, którzy w korespondencji internetowej swoich dzieci widzieli zdjęcia wskazanych mężczyzn lub ujawnili, że dzieci umawiały się z nieznajomymi na spotkania w wyżej wymienionych miejscach.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mające związek z niniejszym postępowaniem proszone są o kontakt z Zarządem w Poznaniu CBŚP pod nr telefonu 61 84 15 450 w godz. od 8.00 do 15.00 lub pod całodobowy nr tel. 997, z podaniem prokuratury prowadzącej postępowanie oraz jednostki Policji.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.