Centrum Nauki Kopernik chce zmieniać szkołę i potrzebuje pomocy

„Zbieramy fundusze na dalsze istnienie i rozwój naszej konferencji Pokazać – Przekazać. Od 14 lat każdego roku organizujemy kilkudniowe wydarzenie dla nauczycieli, dyrektorów szkół, edukatorów, rodziców, władz samorządowych i wszystkich osób zainteresowanych poprawą jakości edukacji” – pisze Centrum Nauki Kopernik.

Fot. Pixabay

„Do udziału w konferencji zapraszamy cenionych praktyków, badaczy i ludzi nauki, którzy z uczestnikami dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz inspirują ich do podejmowania oddolnych działań zmieniających oblicze polskiej szkoły. Dzięki Pokazać – Przekazać to się dzieje naprawdę!

W tym roku – roku pandemii – nie mogliśmy spotkać się z uczestnikami twarzą w twarz. Nie chcieliśmy jednak rezygnować z konferencji, której głównym celem jest wspieranie środowisk zajmujących się edukacją, zarówno formalną, jak i pozaformalną. Zwłaszcza teraz, po nierzadko trudnych doświadczeniach związanych z prowadzeniem lekcji zdalnych. Dołożyliśmy więc wszelkich starań, by nasze spotkania w jak najlepszej formie przenieść do świata online. To była dobra decyzja. Wysoki poziom uczestnictwa w tegorocznej konferencji pokazuje, że nasze wydarzenie jest potrzebne.

Zebrane od darczyńców pieniądze pomogą nam nie tylko przetrwać (pandemia skutecznie uszczupliła nasz budżet), ale również rozwijać naszą konferencję. Zależy nam na dotarciu do jak najszerszego kręgu odbiorców – do wszystkich tych, którzy widzą, że szkoła musi się zmienić, a także do tych, którym obecna sytuacja nie pozwala się rozwijać. Dzięki datkom będziemy mogli kupić sprzęt umożliwiający efektywne prowadzenie spotkań online w większych grupach. Będziemy także mogli zapraszać więcej ekspertów i tworzyć więcej różnych formatów spotkań – warsztatów, szkoleń, webinariów, przestrzeni do dyskusji – tak by wszyscy zainteresowani mogli skorzystać z wiedzy zaproszonych gości, a także współuczestników konferencji, i wzbogacić swój warsztat o nowe, niezwykle przydatne na co dzień narzędzia pracy (miejsca na tegoroczne warsztaty skończyły się w dniu otwarcia rekrutacji!). Za pośrednictwem naszej konferencji pragniemy skutecznie wzmacniać szkolne społeczności – nauczycieli, rodziców, dyrektorów szkół i uczniów. Dzięki Twojej pomocy może nam się to udać!” – czytamy

LINK do zbiórki: https://zrzutka.pl/na-lepsza-edukacje-wzmacniamy-szkolne-spolecznosci


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c