Cezary Kucharski usłyszał zarzuty. Ma zakaz zbliżania się do Roberta Lewandowskiego

Były menadżer Roberta Lewandowskiego nie przyznał się do szantażowania piłkarza. Dziś usłyszał zarzuty. Podjęto też środki zapobiegawcze. Ma zapłacić milion euro poręczenia majątkowego, nie może opuścić kraju, a także ma zakaz kontaktowania się z piłkarzem. 

Jak przekazała Prokuratura Regionalna w Warszawie, zarzucono Cezaremu Kucharskiemu stosowanie wobec byłego klienta, Roberta Lewandowskiego, groźby bezprawnej, polegającą na zapowiedzi rozpowszechnienia informacji dotyczących jego rzekomych nieprawidłowości w rozliczeniach podatkowych. Jak ustalił PAP, podejrzany zapowiadał, że zniszczy piłkarza jeśli on nie wpłaci mu 20 mln euro za dochowanie tajemnicy.

Pełnomocnik Roberta Lewandowskiego złożył zawiadomienie do prokuratury. Pokrzywdzony był przesłuchiwany jeszcze na początku października. We wtorek Cezary Kucharski został doprowadzony do prokuratury. Nie przyznał się do winy i odmówił udzielania odpowiedzi. Zgodził się natomiast na ujawnienie jego wizerunku i podawania pełnego nazwiska w związku ze sprawą.

Kucharski składał wyjaśnienia, w których opisywał współpracę z Robertem Lewandowskim i  szczegółową historię rozliczeń pomiędzy nimi. Prokurator zdecydował o poręczeniu majątkowym wobec Cezarego Kucharskiego w kwocie 4,6 mln złotych. Oprócz tego ma zakaz zbliżania się do piłkarza i jego żony i zakaz kontaktowania się z nimi. Podejrzany nie może też opuścić kraju.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c