Chcą nauczyć odpowiedzialności: „Nie porzucaj, adoptuj, pomagaj” [WIDEO]

Fundacje od dawna chcą uczyć ludzi odpowiedzialności. Szczególnie przed świętami ważne jest, by zrozumieć, że pies, kot czy choćby chomik to nie zabawka. Nie można odłożyć ją na półkę kiedy nam się nie podoba, a decyzję o posiadaniu futrzastego przyjaciela trzeba potraktować bardzo poważnie. Wiążemy się bowiem ze zwierzęciem na kilka ładnych lat.

Spot „Nie porzucaj, adoptuj, pomagaj” ma uzmysłowić ludziom, jaka to odpowiedzialność, a także jak można pomóc, kiedy już ktoś zwierzaka odda.

„Film zrealizowany podczas akcji charytatywnej mającej na celu pomoc bezdomnym psom. Szczególnie w nadchodzące zimowe dni tak wiele czworonogów oddałoby wszystko za możliwość posiadania domu i ciepłego legowiska. Tym filmem chcieliśmy namówić wszystkich, którzy mają w planach kupowanie psa, aby nie przyczyniali się do wciąż wzrastającej liczby bezdomnych czworonogów. Nie kupujmy – Adoptujmy. Mówimy, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Dlaczego więc zostawiamy naszych przyjaciół w potrzebie? Film ma na celu tylko i wyłącznie pokazywanie wszelkimi sposobami chęci pomocy ludzkiej dla zwierząt.” – piszą autorzy filmu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.