Chcecie darmową maseczkę? Musicie się pospieszyć. Idą jak ciepłe bułeczki!

Przy pętli autobusowej na Rondzie Wiatraczna, podobnie jak w innych punktach Warszawy trwa akcja rozdawania maseczek. Jak chcecie skorzystać to radzimy się pospieszyć, bo rozchodzą się jak przysłowiowe ciepłe bułeczki. Poniżej znajdziecie lokalizacje punktów dystrybucji.

Miasto Stołeczne Warszawa przygotowało system dystrybucji maseczek chirurgicznych dla mieszkańców. W naszych magazynach czeka 7 mln 142 tys. maseczek ochronnych. Każdy mieszkaniec otrzyma 4 maseczki.

Maseczki chirurgiczne, przekazane stolicy przez Agencję Rezerw Strategicznych, będą do odbioru od wtorku, 23 marca, od godzin porannych, w 234 lokalizacjach na terenie miasta.

– Warszawa stanęła na wysokości zadania i w zaledwie kilka dni zorganizowaliśmy magazyny i sieć punktów, w których maski dla mieszkańców będą rozdawane. Wykonaliśmy olbrzymią pracę logistyczną. Dziękujemy za współpracę straży pożarnej. Dziękujemy wolontariuszom i straży miejskiej. Jesteśmy także wdzięczni pracownikom bibliotek czy ośrodków kultury zamkniętych z powodu rządowych obostrzeń, że zgodzili się wspomóc urzędników w dystrybucji maseczek – mówi Rafał Trzaskowski, prezydent m.st. Warszawy.

Punkty odbioru maseczek są zlokalizowane w okolicach urzędów dzielnic, bibliotek, szkół, ośrodków kultury i sportu, placówek medycznych, itp. W każdej z dzielnic wyznaczyliśmy od kilku do kilkudziesięciu takich punktów. Wszystkie zostały oznaczone na mapie, znajdują się także w tabeli z podziałem na dzielnice.

Chcecie maseczkę? Zobaczcie, gdzie w Waszej okolicy możecie ją dostać: https://warszawawpigulce.pl/warszawa-rozdaje-darmowe-maseczki-ochronne-na-jedna-osobe-przypadaja-4-sztuki-lokalizacje/


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c