Chcesz pozwiedzać Mazowsze? Zobacz, jak zaoszczędzić na przejazdach

Za 67 zł można zwiedzać Mazowsze jeżdżąc pociągami bez ograniczeń przez 3 dowolnie wybrane dni w ciągu 10 kolejno po sobie następujących dni kalendarzowych. Koleje Mazowieckie wprowadzają nową ofertę na wakacje – Bilet Turysty.

Elektryczne zespoły trakcyjne EN76 ELF. Fot. Koleje Mazowieckie

Elektryczne zespoły trakcyjne EN76 ELF. Fot. Koleje Mazowieckie

Bilet Turysty pozwala swobodnie zwiedzać Mazowsze. Można, np. pojechać do Sierpca, zostać tam 2 dni i kontynuować podróż na tym samym bilecie, np. do Siedlec. W dzień, który podróżny zdecyduje się wykorzystać bilet może odbyć nieograniczoną liczbę przejazdów w dowolnym kierunku.

„Myśląc o zapewnieniu dobrej komunikacji na Mazowszu nie możemy zapominać również  o turystach. Możliwość swobodnego i taniego podróżowania jest dla nich bardzo ważna, dlatego na okres wakacji wprowadzamy dla nich nową ofertę. Bilet Turysty wyróżnia się przede wszystkim ze względu na swoją elastyczność. To podróżny decyduje kiedy i na jakiej linii będzie podróżował, a ma na to 3 dni. Żaden z przewoźników kolejowych w Polsce nie ma takiej oferty” – mówi Dariusz Grajda, członek zarządu Kolei Mazowieckich i pomysłodawca oferty.

Bilet Turysty kosztuje 67 złotych i można go kupić już na 7 dni przed planowaną podróżą w każdej kasie biletowej KM oraz w biletomatach KM. Oferta obowiązuje w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia.

Szczegółowe warunki korzystania z oferty znajdują się na stronie internetowej Kolei Mazowieckich www.mazowieckie.com.pl oraz pod numerem call center (022) 364 44 44.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.