Chciał dźgnąć kierowcę autobusu, bo ten zwrócił mu uwagę

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o groźby karalne. Damian S. zachowywał się wulgarnie i agresywnie w stosunku do pasażerów autobusu, pił alkohol i palił papierosy. Kiedy kierowca zwrócił mu uwagę, 21-latek wyjął nóż i ruszył z nim kierunku pokrzywdzonego. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje do 2 lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Do zdarzenia doszło w nocy w autobusie komunikacji miejskiej. Do pojazdu weszło dwóch mężczyzn, którzy po zajęciu miejsc zaczęli pić alkohol i palić papierosy. Mężczyźni byli przy tym agresywni i wulgarni w stosunku do pasażerów.

Na to, co się działo, zareagowali pasażerowi i kierowca autobusu. Kiedy kierowca zwrócił uwagę mężczyznom, jeden z nich obrzucił go wyzwiskami, a chwilę później wyjął z kieszeni kuchenny nóź i wymachując nim ruszył w stronę pokrzywdzonego.

Powiadomieni o zdarzeniu policjanci zatrzymali Damiana S. i zabezpieczyli nóź, który 21-latek miał przy sobie. Za groźby karalne mężczyźnie grozi teraz do 2 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.