Chciał sprzedać kradziony rower. Trafił na policjanta

Policjanci z komisariatu na Bemowie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież roweru o wartości ok. 2 tysiące zł. Podczas kontroli bazaru, w pewnej chwili do nieumundurowanego funkcjonariusza podszedł mężczyzna i zaproponował mu sprzedaż roweru po okazyjnej cenie. Kiedy policjant przedstawił się, ten od razu próbował oddalić się. 44-latek został zatrzymany, odzyskany rower wrócił już do właściciela.

Fot. Pixabay

Około południa policjanci z komisariatu na Bemowie kontrolowali jeden z bazarów w ramach  działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości przeciwko mieniu. W pewnej chwili podszedł do jednego z nich mężczyzna i zaoferował do sprzedaży rower po okazyjnej cenie.  Kiedy funkcjonariusz przedstawił się, ten próbował od razu ciec.

Policjanci doprowadzali zatrzymanego 44-latka do komisariatu. Okazało się, że w tym czasie pokrzywdzony przyszedł zgłosić kradzież roweru wartego ok. 2 tysiące zł. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut kradzieży, do której przyznał się. Rower wrócił do pokrzywdzonego. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.