Chciał wrócić do domu… Zamiast kluczy użył młotka

Nie miał kluczy do domu, bo je zgubił – miał za to młotek, którym postanowił „utorować” sobie drogę do mieszkania. Finezja, z jaką próbował dotrzeć do celu, nie przyniosła mu jednak spodziewanych korzyści – zamiast w mieszkaniu wylądował… w radiowozie

Fot. Pixabay

W sobotni późny wieczór strażnicy patrolujący ul. Grenadierów otrzymali informację o „agresywnym mężczyźnie z młotkiem”. Człowiek ten miał znajdować się przed wejściem na klatkę schodową na jednym z osiedli. Na miejscu mundurowi zastali grupę osób zebranych wokół siedzącej na chodniku agresywnej osoby. Mężczyzna zapytany o to, dlaczego szyba drzwi wejściowych do klatki schodowej jest zbita odparł, że to jego „dzieło” – zdenerwował się, ponieważ zgubił klucze do domu, a ponieważ chciał sobie ulżyć, to postanowił zbić szybę w drzwiach… młotkiem. Ponieważ w trakcie interwencji 60-latek był bardzo agresywny i pobudzony, założono mu kajdanki. Na miejsce strażnicy wezwali patrol policji, który przejął dalsze czynności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.