Chciał wybić szybę i ukraść prezent dziewczynie

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który usiłował włamać się do sklepu. Jak się okazało, 35-latek na przestrzeni kilku dni po raz drugi próbował wybić szybę w tym samym sklepie i ukraść torebkę z wystawy. Twierdził, że chciał zrobić prezent dziewczynie.

Fot. Pixabay

Policjanci interweniowali wspólnie z pracownikami ochrony. Okazało się, że ktoś próbował włamać się do sklepu. Mężczyzna został zatrzymany w czasie ucieczki z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze zabezpieczyli porzucone przez niego po drodze narzędzia, śrubokręt, młotek i klucz. 25-latek trafił do policyjnej celi.

W czasie wykonywania ustaleń i gromadzenia materiału dowodowego śledczy z wydziału mienia ustalili, że mężczyzna w lipcu opuścił więzienie, gdzie odbywał kilkuletnią karę pozbawienia wolności za rozbój. Dodatkowo wyszło na jaw, że kilka dni przed zatrzymaniem próbował już włamać się do tego samego sklepu. Jak przyznał chciał ukraść z wystawy torebkę dla swojej dziewczyny.

Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty usiłowania dokonania kradzieży z włamaniem. Przestępstw dopuścił się w warunkach recydywy.

Źródło: nadkom. Joanna Węgrzyniak


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.