Chciał zabić maczetą, ale… został obezwładniony

Wszystko zdarzyło się w nocy. Policjanci z komisariatu zostali skierowani na interwencję do jednego z domów, gdzie miał zostać ujęty napastnik.

Fot. KSP

Fot. KSP

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 32-letni Tomasz C. wszedł do domu pokrzywdzonego, zakradł się do sypialni i w chwili, gdy śpiący mężczyzna się przebudził stał już nad nim i mierzył w niego maczetą. Zawiadamiający zasłonił się i został poraniony i pokaleczony, ale uratował własne życie. Z pomocą rodziny zdołał obezwładnić napastnika.

Policjanci od razu zatrzymali 32-latka i umieścili go w policyjnej celi. W komisariacie śledczy przyjęli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, przesłuchali świadków i po zgromadzeniu wszystkich dowodów doprowadzili zatrzymanego do prokuratury. Tam usłyszał on zarzut usiłowania dokonania zabójstwa, w sądzie zastosowano tymczasowy areszt wobec podejrzanego.

Źródło: KSP

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.