Chciał zabić za papierosa. Kilkakrotnie ugodził nożem

Policjanci zatrzymali wskazanego przez świadków 44-letniego Roberta M. Usłyszał on zarzut usiłowania zabójstwa i został decyzją sądu tymczasowo aresztowany. Wszystko zdarzyło się w parku, kilka minut po tym jak dwaj mężczyźni przypadkowo się poznali.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Szybko doszło między nimi do sprzeczki, którą rozwiązać miał „pojedynek”. Podczas szarpaniny, 44-latek wyjął nóż i kilkakrotnie ugodził nim swojego przeciwnika. Patrolowcy zostali skierowani na interwencję do parku. Na miejscu zastali mężczyznę, który został kilkakrotnie ugodzony nożem w okolice żeber. Pokrzywdzony trafił do szpitala. Funkcjonariusze błyskawicznie zatrzymali 44-letniego Roberta M., którego świadkowie wskazali jako sprawcę. Mężczyzna trafił do policyjnej celi.

Z relacji pokrzywdzonego i osób, które widziały przebieg zdarzenia wynikało, że mężczyźni poznali się na ławce w parku, kilka minut później doszło między nimi do awantury o papierosa. Postanowili nieporozumienie rozstrzygnąć siłowo. Zaczęli się bić, w pewnym momencie jeden z nich wyjął z kieszeni nóż i ugodził swojego przeciwnika.

Kryminalni i dochodzeniowcy przeprowadzili wszystkie niezbędne czynności zarówno operacyjne jak i procesowe i po zgromadzeniu materiału dowodowego doprowadzili zatrzymanego do prokuratury. Tam usłyszał zarzut usiłowania dokonania zabójstwa. W sądzie zdecydowano o zastosowaniu tymczasowego aresztowania wobec podejrzanego.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c