Chciała uratować dziecko z zamkniętego samochodu. Matka: pier***l się idiotko!

Joanna Racewicz, znana dziennikarka RMF FM, TVN i TVP zobaczyła na parkingu podziemnym samochód z przestraszonym dzieckiem. Samochód nagrzany, alarm włączony, samochód zamknięty. Chciała już wybić szybę, gdy go samochodu podeszła matka. Gdy dziennikarka zwróciła jej uwagę, w odpowiedzi usłyszała tylko „pier***l się idiotko!”

Fot. Joanna Racewicz / Facebook

Parking pod centrum handlowym. Zamknięty na głucho samochód, alarm wyje, w środku – przestraszone dziecko. Wybijać szybę, czy wzywać tego, kto je zostawił – przez ochronę? Wczoraj – podobna historia w Katowicach, na osiedlowym parkingu!
Ile mozna mowić do takich matołów? Kto z odrobiną oleju w głowie zostawia dziecko w puszce? Co z tego, ze to nie na słońcu? Po chwili przychodzi matka, zwracam uwagę słyszę, że jestem idiotka i żebym się pie… No, wiecie. Czystą angielszczyzną. Nie wchodzę w tę dyskusję, ale wrzucam zdjecie samochodu z czytelnymi numerami. I mam w nosie, co teraz powie o mnie pani mama. Nie wszyscy powinni mieć dzieci.
– pisze wyraźnie rozgoryczona dziennikarka.

Policja apeluje do wszystkich, którzy widzą takie przypadki do interwencji, a przede wszystkim, powiadamianiu odpowiednich służb.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.