Chłopak uduszonej paskiem 16-letniej Ani aresztowany!

Sąd Rejonowy w Siedlcach podjął decyzję o zastosowaniu tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy wobec 21-letniego Jakuba B. podejrzanego o zabójstwo 16-latki ze Stoku Lackiego. Zwłoki dziewczyny odnaleziono w niedzielę wieczorem w lesie, kilka kilometrów od miejsca jej zamieszkania. Były zakopane w ziemi, a na szyi nastolatki zaciśnięty był pasek.

Fot. Facebook

W weekend trwały poszukiwania dziewczyny. Zwłok odnaleziono w niedzielę wieczorem w lesie, kilka kilometrów od domu nastolatki. Ciało było zakopane w ziemi, a na szyi  ofiary zaciśnięty był pasek.

21-letni Jakub B., chłopak 16-latki, usłyszał zarzut zabójstwa. Według prokuratury przyznał, że udusił dziewczynę po tym, jak mu powiedziała, że z nim zrywa.
Według ustaleń funkcjonariuszy do zabójstwa doszło w czwartek w miejscowości Zbuczyn w domu chłopaka. Po zabiciu nastolatki Jakub miał wywieźć zwłoki do lasu i tam je zakopać.

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c