Chodziła boso po Sulejówku. „Była przekonana, że jest w miejscowości Zielonka u córki”

Policjanci z komisariatu w Sulejówku zauważyli spacerującą boso po mieście kobietę. Zainteresowali się jej losem i okazało się, że jest to poszukiwana zaginiona 59-latka z terenu Otwocka. Kobieta była przekonana, że jest w miejscowości Zielonka u córki.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Policjanci codziennie zakładając mundur do służby, nigdy nie wiedzą jakie napotkają sytuacje i jakie interwencje przyjdzie im przeprowadzić. Wśród wielu policyjnych zdarzeń są również te dotyczące zgłoszeń o osobach zaginionych.

Taką właśnie interwencję podjęli przed kilkoma dniami policjanci z komisariatu z Sulejówka. Zauważyli oni chodzącą ulicami miasta bosą i zdezorientowaną kobietę. Zainteresowali się jej losem i niezwłocznie podjęli działania. 59-latka przedstawiła się policjantom podając swoje imię i nazwisko. Kobieta była przekonana, że znajduje się u córki w miejscowości Zielonka.

Mundurowi po sprawdzeniu kobiety w policyjnych systemach ustalili, że rano jej zaginięcie zgłosiła na terenie Warszawy najbliższa rodzina.

Funkcjonariusze udzielili kobiecie pomocy i zaopiekowali się nią do czasu przybycia męża. Dzięki zaangażowaniu policjantów, cierpliwości i wyrozumiałości, możliwe było szybkie zakończenie poszukiwań. Sprawne i profesjonalne działania doprowadziły do przekazania rodzinie informacji, że 59-latka została odnaleziona i nie grozi jej już żadne niebezpieczeństwo.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.