Co dalej z Markiem Kuchcińskim? Jarosław Kaczyński stawia sprawę jasno

Marek Kuchciński oświadczył, że rezygnuje z funkcji marszałka Sejmu. To pokłosie krytyki jaka spadła na niego za to, że miał nadużywać rządowego samolotu i wykorzystywać go do prywatnych celów. Jarosław Kaczyński wyjaśnił, co dalej z jego polityczną karierą.

Fot. Saeima, CC BY-SA 2.0 / Wikipedia

PAP zapytał Jarosława Kaczyńskiego czy w związku z dymisją i krytyką części wyborców, mediów i opozycji, zmieni się coś na listach wyborczych.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości dał jasno do zrozumienia, że na Marek Kuchciński pozostanie „jedynką” na listach PiS w Krośnie. Dodał, że jest „to najbardziej demokratyczna metoda oceny jego osoby”.

Po raz pierwszy tematem lotów marszałka Kuchcińskiego zajęło się Radio Zet. Dziennikarze dowiedzieli się, że Marek Kuchciński zabiera swoją rodzinę na pokład rządowego samolotu. Początkowo chodziło tylko o podróże między Warszawą, Krakowem i Rzeszowem. Wkrótce okazało się, że lotów Marszałka z rodziną było więcej. Pojawiają się też przypuszczenia, że w podróże zabierał innych polityków Prawa i Sprawiedliwości wraz z ich rodzinami.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c