Coraz więcej szkół z nauką zdalną. Ile placówek w Warszawie ma zawieszone zajęcia?

W samej Warszawie aż 21 placówek oświaty zawiesiło zajęcia stacjonarne całkowicie lub częściowo. W których szkołach koronawirus się pojawił? Szczegółowymi informacjami podzielił się ratusz. 

Fot. Shutterstock

Obecnie w Warszawie aż 21 szkół częściowo zawiesiło zajęcia stacjonarne. Wszystko z powodu wykrycia zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w placówkach. Urząd miasta poinformował, które szkoły musiały zdecydować się na taki ruch. I tak do szkół nie chodzi  już część uczniów dwóch szkół podstawowych na Bemowie, jednego przedszkola czy dwóch szkół podstawowych oraz Liceum im. Zbigniewa Herberta na Białołęce.

Oprócz tego zajęcia odwołano w kilku klasach na Bialanach w Liceum Ogólnokształcącym im. Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego, Szkole Podstawowej numer 100 na Ursynowie, w Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Limanowskiego, a także w Zespole Szkół Specjalnych numer 89 na Pradze-Południe. Również hybrydowo uczą się w Liceum Ogólnokształcącym im. Miguela de Cervantesa na Mokowie oraz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym i Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego. Częściowo nieczynne jest też  Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego.

Od początku roku szkolnego w sumie zawieszono całkowicie zajęcia w jednej szkole. Natomiast zajęcia częściowo odbywały się w 31 placówkach oświaty.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c