Cudowne ozdrowienie! Odrzucił kule i zaczął uciekać

Mężczyznę, który ukradł aparat fotograficzny zatrzymali mokotowscy policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. 23-letni Tomasz S., by uśpić czujność swojej ofiary wykorzystał kule ortopedyczne. Kiedy osiągnął cel, odrzucił kule i uciekł. Już usłyszał zarzuty kradzieży, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. KSP

Fot. KSP

Do mokotowskiej komendy zgłosiła się młoda kobieta, która poinformowała policjantów, że została okradziona. Wystawiła do sprzedaży aparat fotograficzny na jednym z portali i zainteresował się nim młody mężczyzna. Zaproponował spotkanie w celu obejrzenia aparatu pod jednym z centrów handlowych przy ul. Wałbrzyskiej. Kobieta umówiła się na spotkanie. Kiedy mężczyzna przyszedł okazało się, że podpiera się kulami ortopedycznymi. Po krótkiej rozmowie kobieta położyła aparat na murku, a mężczyzna chwycił go, odrzucił kule i uciekł w kierunku Puławskiej.

Policjanci zaczęli pracować nad sprawą. Zabezpieczyli monitoring, na którym zarejestrowano wizerunek mężczyzny poruszającego się o kulach. Operacyjni z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu rozpoznali 23-letniego Tomasza S. Pozostawało zatrzymanie mężczyzny. Wczoraj policjanci pojechali do miejsca zamieszkania Tomasza S. i zatrzymali go w mieszkaniu przy ul. Kłobuckiej.

Po przewiezieniu do komendy Tomasz S. przyznał się do kradzieży aparatu i powiedział, że wpadł na pomysł z kulami, bo chciał uśpić czujność sprzedającej. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.