Czar warszawskich Świąt w technologii timelapse [4K WIDEO]

Nasz czytelnik, Pan Michał Janiszewski już po raz czwarty gości na naszych łamach i po raz czwarty oddaję w nasze ręce spot pokazujący współczesną Warszawę. Tym razem tematem filmu jest iluminacja świąteczna.

„Od 5 grudnia w wielu miejscach Warszawy rozbłysła świąteczna iluminacja. Przez ostatnie trzy tygodnie ciężko pracowaliśmy, robiąc ponad 5000 zdjęć, stając w szranki z pogodą, która nas nie rozpieszczała i ścigając się z czasem, aby móc przed Świętami przedstawić Państwu najbardziej urokliwe świąteczne iluminacje stolicy w jakości 4K” – pisze Michał Janiszewski – „Zapraszamy w podróż śladem światełek, zaczynającej się od Łazienek Królewskich poprzez Agrykolę, Aleje Ujazdowskie, Plac Trzech Krzyży, ulicę Nowy Świat, skwer Hoovera, ulicę Krakowskie Przedmieście, Plac Zamkowy, Rynek Starego Miasta, Plac Powstańców Warszawy, ulicę Freta, Rynek Nowego Miasta, a kończąc na Placu Wileńskim”


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.