„Czarne koszule” zbierają datki na Polaków z Donbasu. „Upominek dla każdego” [FILM]

Polonia Warszawa organizuje zbiórkę datków na 150 uchodźców pochodzenia polskiego, którzy przybyli do nas z Donbasu. Zbiórka odbywa się dziś do godz. 15.00 w budynku głownym stadionu Polonii Warszawa, przy ul. Konwiktorskiej 6.

Posted by KS Polonia Warszawa S.A. on 3 grudnia 2015

Niezależnie od sympatii sportowych, cel jest szczytny i warto przewietrzyć swoją szafę. Może znajdziemy coś, czego od dawna nie uzywamy, a może przydać się to ludziom, którzy szukają u nas schronienia?

„Polonia Warszawa i jej sympatycy od wielu lat biorą czynny udział w akcjach charytatywnych. Nie pozostając obojętnym na ludzkie nieszczęścia, gorąco namawiamy do udzielenia pomocy grupie uchodźców z Donbasu polskiego pochodzenia, w liczbie 150 osób, w tym pięćdziesięciorga dzieci w wieku od 18 miesięcy do 15 lat.” – pisze KS Polonia Warszawa na stronie wydarzenia.

„Rozejrzyjmy się wokoło i zastanówmy: Co i jakich rzeczy na co dzień używamy – oni zapewne również tych rzeczy będą lub nawet już potrzebują… Zbiórka rzeczy przeprowadzona zostanie w budynku głównym stadionu Polonii Warszawa, przy ulicy Konwiktorskiej 6, dniach” – dodają piłkarze i zapewniają, ze dla każdego uczestnika akcji znajdzie się polonijny upominek.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]