Czeka nas kolejne załamanie pogody!

Ze środy na czwartek nad Polskę z zachodu nadciągnie front atmosferyczny, który nieść będzie mocniejsze opady, dużo zimniejsze powietrze oraz silny wiatr. Oznacza to, że czeka nas kolejne załamanie pogody.

Fot. Warszawa w Pigułce

Dziś temperatura w większości rejonów kraju wynosi powyżej zera stopni Celsjusza. W Warszawie termometry w tej chwili wskazują około 2 kresek. Jednak to najprawdopodobniej ostatni tak ciepły dzień. W najbliższym czasie temperatura ma spadać, osiągając nawet -7 stopni w ciągu dnia.

Wszystko za sprawą frontu atmosferycznego, który zacznie napływać w nocy od strony zachodu. Przyniesie on nie tylko znaczne ochłodzenie, ale również opady deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu oraz porywisty wiatr.

W czwartek rano pogoda taka powinna być już w całej Polsce. Minusowe temperatury utrzymają  się dość długo, bo najprawdopodobniej do końca miesiąca. To akurat dobra informacja dla osób korzystających z ferii, którzy chcą poczuć prawdziwą zimę.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.