Członkini zarządu publicznej telewizji: Depresja? W d… się poprzewracało!

Reprezentantka zarządu Telewizji Polskiej, odnosząc się do tematu pandemii i towarzyszących nastrojów, w niewybredny sposób skomentowała status osób borykających się ze stanami depresyjnymi.

fot. Pixabay

Marzena Paczuska, była doradczyni prezesa TVP, opublikowała w mediach społecznościowych wpis dotyczący aktualnych obostrzeń w związku z koronawirusem.

Na sugestię jednego z internautów, że izolacja sprzyja sukcesywnemu pojawianiu się nastrojów depresyjnych, a na konsultację psychologa trzeba czekać nawet do kolejnego miesiąca, kobieta z rozbrajającą szczerością odpowiedziała, że „Teraz każdy cierpi na depresję. W dupach się poprzewracało. Bo życie jest takie trudne”.

Jej wpis był szeroko komentowany przez reprezentantów ze świata dziennikarstwa, który zwracali uwagę na niestosowność wypowiedzi i zwyczajny brak empatii.
Po lawinie krytycznych komentarzy, Paczuska pozostała nieugięta i pozwoliła sobie na następującą refleksję:  „O kurcze…Nie wiedziałam, że na TT jest tylu rozmemłanych facetów z depresją. Zasmarkanych i pogubionych. I tą depresją postanowili dać mi wycisk. Bo do lasu nie mogą”.
Czy było to zachowanie stosowne? Ocenę pozostawiamy czytelnikom.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.