Człowiek z ogromną maczetą bez powodu ruszył na kierowcę! [WIDEO]

Na kanale YouTube Stop cham, ukazał się szokujący film, który pokazuje, jak na kierowcę dojeżdżającego do skrzyżowania, ruszył człowiek z maczetą. Na szczęście kierowca wycofał i szybko odjechał.

„Wracałem z dziewczyną do domu, dojeżdżając do skrzyżowania zobaczyłem, że stoi samochód z otwartymi drzwiami i sobie mówię „o ktoś wysiada, albo nie, albo jednak tak” i wysiadł jak widać facet, podszedł do bagażnika i go otworzył kierowca mu trochę „uciekł” tak, że ten musiał podbiec za samochodem (co też widać jakby się lepiej przyjrzeć).” – opisuje autor filmu.

„I tak patrzymy, że wyciąga coś dużego, jak już wyjął maczetę i zaczął iść w naszą stronę to dziewczyna zaczęła mi mówić „cofaj” tak też zacząłem robić, jak już odjeżdżaliśmy facet krzyknął „gdzie ku…a”, ominęliśmy go i pojechaliśmy dalej. Koledzy z samochodu szybko wjechali w boczną uliczkę i wysiedli po niego. Generalnie wcześniej się z tym samochodem nie mijaliśmy, więc nie było jak mu zajść za skórę. Facet był mocno nabuzowany i miał oczy jak 5zł więc podejrzewam, że po prostu był naćpany”


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c