Cztery dzielnice miasta otrzymają dofinansowanie! Samorząd Mazowsza przekazał ponad 9 mln!

Samorząd Mazowsza zdecydował się przekazać ponad 9 milionów złotych na inwestycje w czterech dzielnicach Warszawy! Chodzi o Bemowo, Ochotę, Wesołą i Ursus. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Cztery warszawskie dzielnice otrzymają ponad 9 milionów złotych do podziału. Jest to Bemowo, Ochota, Ursus i Wesoła. Pieniądze przekazał samorząd Mazowsza i przeznaczone będą na konkretne inwestycje. Umowy z przedstawicielami dzielnic zostały już podpisane.

I tak w Wesołem pieniądze zostaną przekazane na przebudowę dróg oraz na trzy inwestycje sportowe, w tym remont podłogi w salach sportowych dwóch szkół podstawowych- numer 173 i 174. Na Bemowie dofinansowanie przeznaczone będzie na modernizację Parku im. Marii Skłodowskiej-Curie i utworzenie ośrodka wsparcia dziennego dla seniorów.

Dzięki wsparciu finansowemu Ochota odnowi salę gimnastyczną przy Szkole Podstawowej numer 23. Natomiast w Ursusie przebudowany zostanie dach pływalni „Albatros” należącej do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Ursus przy ulicy Orląt Lwowskich.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c