Czwarta fala COVID-19. Tylu przypadków nowych jeszcze nie było!

Sytuacja pandemiczna w kraju robi się coraz bardziej dramatyczna. Wiceminister zdrowia ujawnił najnowsze dane. Mamy prawie 4 tysiące nowych zakażeń, w porównaniu do ubiegłego tygodnia jest to ogromny wzrost. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Czwarta fala pandemii rozwija się coraz szybciej. Już w porównaniu z ubiegłym tygodniem odnotowywane są ogromne wzrosty liczby zakażeń. Wczoraj był on na poziomie 70 procent. Dziś jest jeszcze gorzej. To wzrost o prawie 85 procent!

Jak przekazał na antenie Polskiego Radia Waldemar Kraska, mamy dziś 3 931 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Dla porównania, 19 września tego roku nowych potwierdzonych przypadków wirusa SARS-CoV-2 było 540. Natomiast w ubiegły poniedziałek nowych zakażeń było 2  121.

Wiceminister zdrowia przekazał też te najgorsze informacje. Minionej doby z powodu koronawirusa zmarły aż 64 osób. Dodał, że te liczby  powinny przemówić do wyobraźni Polaków, bo jest naprawdę źle.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c