Czy Cezary Pazura zaszczepił się poza kolejnością? Aktor zabrał głos

Cezary Pazura opublikował oficjalne oświadczenie dotyczące jego udziału w szczepieniach. Tłumaczy, że nie zaszczepił się przeciwko COVID-19 i nie był na liście osób WUM. Dodaje, że zrobi to zgodnie z panującymi zasadami, kiedy przyjdzie jego kolej.

Wikipedia/ Jarosław Roland Kruk / Wikipedia, licencja: CC-BY-SA-3.0

W ostatnich dniach głośno jest na temat szczepień ludzi kultury i sztuki, którym podano preparat poza kolejnością. Na liście Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ma być ich aż kilkanaście, natomiast nie wszystkie nazwiska zostały już ujawnione. Wśród osób, które potwierdziły otrzymanie szczepionki jest Krystyna Janda czy Michał Bajor. W mediach pojawiły się informacje, że wśród nich może być również aktor, Cezary Pazura.

Agentka aktora, a prywatnie jego żona, Edyta Pazura wydała w tej sprawie oświadczenie. Pojawiło się ono również na oficjalnym profilu Cezarego Pazury. Przekazała, że aktor nie został zaszczepiony przeciwko COVID-19 i nie znajduje się na liście WUM. Zapewniła, że na pewno zaszczepi się, jednak dopiero wtedy kiedy przyjdzie jego kolej. Zaapelowała również do dziennikarzy, aby zaprzestali telefonować do niej w tej sprawie.

Być może błędne wnioski zostały wyciągnięte na podstawie tego, że Cezary Pazura jest ambasadorem kampanii #SzczepimySię, o czym często informował w mediach społecznościowych i zachęcał Polaków do wzięcia udziału w szczepieniach przeciwko wirusowi SARS-CoV-2. Natomiast póki co ruszyła jedynie kampania radiowa.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c